Przejdź do

AktualnościKanał RSS

03 grudnia 2019 13:45 | Aktualności

Uwaga ! Od 4 grudnia zacznie obowiazywać nowa organizacja ruchu na rynkach

 

W środę (4 grudnia) zostanie wprowadzona docelowa organizacja ruchu w centrum Nowego Stawu. Na rynki Kościuszki i Pułaskiego będzie można wjechać tylko dwiema ulicami. Pozostałe będą służyły do wyjeżdżania z centralnych placów.

Do centrum z Galerią Żuławską będzie można wjechać od strony Malborka i Nowego Dworu Gdańskiego przez ulice Obrońców Westerplatte oraz Jana Pawła II. Pozostałe uliczki staną się jednokierunkowymi i będą służyły jedynie do wyjeżdżania z rynków. To oznacza, że na rynki nie będzie można już wjechać ulicami Grunwaldzką oraz Zwycięstwa.

Wprowadzenie nowej organizacji ruchu ma bezpośredni związek z przeprowadzoną wcześniej rewaloryzacją centrum Nowego Stawu i uporządkowaniem przestrzeni publicznej, by była ona bardziej przyjazna pieszym.

Prosimy kierowców, by zatrzymywali samochody tylko na poboczach rynku, a nie na ich środku. Prosimy o stosowanie się do oznakowania w centrum miasta – apeluje Urząd Miejski w Nowym Stawie.

Wprowadzanie oznakowania docelowej organizacji ruchu związanej z ulicami jednokierunkowymi rozpocznie się w środę o godz. 8.00.

Przeczytano: 405 razy. Wydrukuj|Do góry