Przejdź do

AktualnościKanał RSS

06 września 2018 10:38 | Aktualności

15 września zapraszamy do Nowego Stawu na Żuławski Zlot Motocyklowy

 

 

15 września pole koncertowe przy ul. Bema 7 w Nowym Stawie stanie się miejscem zlotu miłośników koni mechanicznych. Pierwsza edycja Żuławskiego Zlotu Motocyklowego  przyciągnie posiadaczy „stalowych rumaków” oraz wielbicieli prędkości, zapachu paliwa i mocnych wrażeń.

 

-      Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i wyjątkowe atrakcje. Odbędzie się między innymi parada motocyklowa na trasie Nowy Staw - Nowy Dwór Gdański, pojawią się symulatory dachowania i zderzeniowy czy też symulator jazdy na tylnym kole. Będzie można sprawdzić swój refleks i założyć alkogogle. Zlot to nie tylko miejsce zabawy, ale też edukacji i poszerzania wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym - mówi Krzysztof Osijewski.

 

Podczas zlotu odbędzie się też pokaz wyczynowej jazdy na motocyklu oraz koncerty rockowych zespołów 4LATE oraz STREFA 50.

 

I Żuławski Zlot Motocyklowy rozpocznie się 15 września o godz. 11.00.

Organizatorami zlotu są: Burmistrz Nowego Stawu, Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego, Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki. Współorganizatorami są: Starostwo Powiatowe w Malborku, Klub Motocykli Ciężkich „Tornado” Tczew, Żuławski Klub Motocyklowy, Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku, Autodrom Pomorze.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytano: 1767 razy. Wydrukuj|Do góry