Przejdź do

AktualnościKanał RSS

18 lipca 2018 14:24 | Aktualności

Odbierz darmową wejściówkę na Festiwal Kultury Białoruskiej

 

26 lipca odbędzie się malborska część Festiwalu Kultury Białoruskiej na Pomorzu. Występy utalentowanych Białorusinów odbędą się w Malborku w ramach Zamkowych Kameraliów. Mieszkańcy gminy Nowy Staw mogą otrzymać bezpłatne wejściówki na festiwal w zamkowym Karwanie.

Aby otrzymaćdarmową wejściówkę na koncert wystarczy zadzwonić do Referatu Rozwoju Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie pod numer 55 271 51 00 wew. 31. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Mieszkańcy miasta i gminy Nowy Staw, którym nie uda się zdobyć darmowych wejściówek rozdawanych przez Urząd Miejski, mogą kupić bilety po obniżonej, ulgowej cenie 15 zł w kasie Muzeum Zamkowego lub poprzez stronę internetową.

W ramach szóstej już edycji Dni Kultury Białoruskiej na Pomorzu pomysłodawca i dyrektor muzyczny wydarzenia, pan Igor Jankowski, przedstawi nam niezmiernie interesujący program. Młodzi wirtuozi sceny naszego wschodniego sąsiada zdążyli już przyzwyczaić malborczyków do tego, że ich występy stoją na najwyższym światowym poziomie. Nie inaczej będzie w tym roku – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Koncert odbędzie się 26 lipca o godz. 18 w Karwanie.

Przeczytano: 503 razy. Wydrukuj|Do góry