Przejdź do

AktualnościKanał RSS

12 lipca 2018 09:14 | Aktualności

Festiwal Żuławy w Rytmie Disco już w sobotę. Sprawdź przydatne informacjeJuż w sobotę (14 lipca) w Nowym Stawie odbędzie się Festiwal Żuławy w Rytmie Disco. To jedna z największych w regionie imprez muzyki tanecznej. Zapraszamy na festiwal zmotoryzowanych miłośników muzyki disco polo, dla których przygotowaliśmy ponad siedemset miejsc parkingowych, a także tych melomanów, którzy autem osobowym podróżować nie będą. Dla nich stworzona zostanie specjalna linia autobusowa między Malborkiem i Nowym Stawem.

 

Festiwal Żuławy w Rytmie Disco rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 17. Na scenie na polu koncertowym przy ul. Bema wystąpi siedem zespołów muzyki disco. Gwiazdą festiwalu będzie Akcent z Zenonem Martyniukiem, ale wcześniej wystąpią też: Andre, Classic, Long&Junior, Dejw, Jorrgus oraz Top Girls.

 

Jesteśmy przygotowani na przyjęcie dużej liczby miłośników muzyki disco. Przy ul. Obrońców Westerplatte (droga dojazdowa do miasta od strony drogi krajowej nr 55) zostaną wyznaczone miejsca parkingowe, które pomieszczą około 700 aut. Osoby niepełnosprawne będą mogły z kolei zaparkować samochód na placu przy Urzędzie Miejskim przy ul. Bema 1, by szybciej dotrzeć na pole koncertowe.

 

Zadbaliśmy również o bezproblemowy przyjazd na festiwal osób, które nie planują podróży samochodem osobowym. Dla nich przygotowana jest specjalna linia autobusowa między Malborkiem i Nowym Stawem. Już od godziny 15 spod dworca PKP w Malborku, co piętnaście minut, w stronę Nowego Stawu wyruszać będą busy firmy OliwiaBus.

 

Od godziny 22 będą z kolei realizowane połączenia powrotne. Busy w stronę Malborka będą wyruszały co trzydzieści minut z przystanku przy ul. Bankowej. Ostatni kurs w kierunku dworca PKP w Malborku zaplanowano na godzinę 24.

 


Festiwal Żuławy w Rytmie Disco odbywa się od 2014 roku. Wystąpiło na nim już ponad 30 zespołów, a występów słuchało ponad 50 tysięcy miłośników muzyki tanecznej i disco polo.

 

Wciąż można kupić bilety na to wydarzenie. Do soboty wejściówki kosztują tylko 20 zł, przed koncertem ich cena wzrośnie do 30 zł, warto się więc pośpieszyć z zakupem. Bilety są dostępne w sklepie internetowym eBilet.pl, a także w punktach stacjonarnych. Poniżej ich lista.

 

Nowy Staw - Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki, ul. Jana Pawła II 2 wtorek - sobota w godz. 9 - 17

Miłoradz - Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, w sekretariacie GOKiS (Urząd Gminy, I piętro, pokój nr 13) w czwartek w godz. 9-14, a w piątek w godz. 8-12

Tczew - Kwiaciarnia „Ławeczka”, ul. Gdańska 53 (w czwartek i piątek w godz. 8-18 oraz w sobotę w godz. 8-16)

Nowy Dwór Gdański - Żuławski Ośrodek Kultury, ul. Sikorskiego 21

Malbork - Centrum Informacji Turystycznej, ul. Kościuszki 54

Malbork - Centrum Animacji „Latawiec” w C.H. Jagiełło (poziom +2), ul. Kościuszki 5

Sztum - sklep Jacek Kasztelan, ul. Kasprowicza 5, w godz. 8-22.30

Przeczytano: 956 razy. Wydrukuj|Do góry