Przejdź do

AktualnościKanał RSS

13 marca 2017 10:43 | Aktualności

25 i 26 marca w Nowym Stawie akcja "Weekend za pół ceny"

W ramach odbywającej się od kilku lat akcji "Weekend za pół ceny. Rozsmakuj się w Metropolii" organizowanej w wielu miastach naszego województwa przez Stowarzyszenie Obszar Metropolitalny Gdańsk Gdynia Sopot ( dawny GOM ) zapraszamy na w/w akcję  także w Nowym Stawie. W Nowym Stawie organizujemy akcję po raz drugi.

 

Weekend za pół ceny w Nowym Stawie odbędzie się w dniach 25-26 marca b.r.


Wzorem ubiegłego roku, w niedzielę 26 marca w Galerii Żuławskiej odbędzie się kulminacja akcji pod hasłem "Rozsmakuj się w Nowym Stawie", gdzie na uczestników czekać będzie wiele atrakcji kulinarnych i nie tylko.

Akcja otwarta jest dla wszystkich, którzy oferują usługi m.in. gastronomiczne, hotelowe, kulturalne, sportowe, kosmetyczne, turystyczne oraz prowadzą handel detaliczny i są gotowi obniżyć ceny oferowanych produktów i usług w weekend 25-26 marcaa 2016 r. o 50%. Może to być obniżka o 50% cen wybranych z całej oferty produktów lub usług.

Zachęcamy gorąco wszystkich prowadzących odpłatną działalność do wzięcia udziału w akcji.

W celu przystąpienia do akcji należy wypełnić załączoną deklarację i stosować sie do regulaminu.

Deklaracje uczestnictwa należy dostarczyć do Referatu Rozwoju Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie ( pokój nr 3) w Nowym Stawie albo pocztą elektroniczną na adres promocja@nowystaw.pl, faksem na numer 55 271 51 23.

Zobacz zaproszenie do udziału w akcji

Przeczytano: 734 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: