Urząd Miejski w Nowym Stawie
https://nowystaw.pl

25 kwietnia 2018 08:43 | Aktualności

8 czerwca w Nowym Stawie festiwal muzyczny Coolturalne Żuławy

Weekend, Mario Bischin, Łobuzy, Soleo, DJ Kabi&Greg Piskorski oraz Loverboy wystąpią podczas pierwszej części Festiwalu Coolturalne Żuławy w Nowym Stawie Duża impreza z muzyką taneczną odbędzie się 8 czerwca.

To jednak nie będą wszystkie atrakcje. Dwa dni później (10 czerwca) odbędzie się druga część festiwalu Coolturalne Żuławy, a na scenie na polu koncertowym przy ul. Bema pojawią się zespoły rockowo-folkowe: Lachersi oraz Ironos.

Bilety na pierwszą część festiwalu z muzyką taneczną kosztują 10 zł i będą do kupienia w siedzibie Nowostawskiego Centrum Kultury i Biblioteki przy ulicy Jana Pawła II 2 oraz drogą internetową przez portal www.biletomat.pl.

– Inne punkty sprzedaży biletów podamy wkrótce – zapowiadają organizatorzy.

Udział w drugiej części Coolturalnych Żuław będzie bezpłatny. Tego dnia oprócz koncertów odbędzie się wiele atrakcji dla całych rodzin.

– 10 czerwca od godz. 15 na polu koncertowym odbędą się zmagania sportowe dzieci i rodziców z przedszkoli powiatu malborskiego – informują organizatorzy Coolturalnych Żuław. – Dodatkowo będzie możliwość skorzystania z darmowych atrakcji dla dzieci, takich jak dmuchane zamki, trampoliny, wata cukrowa, popcorn i inne.

Wieczorem przewidziane są koncerty rockowo-folkowych zespołów muzycznych – Lachersi oraz Inoros – znanych z popularnego talent show „Must Be The Music”

Organizatorami Festiwalu Coolturalne Żuławy są: Burmistrz Nowego Stawu, Stowarzyszenie Coolturalny Nowy Staw, Nowostawskie Centrum Kultury i Biblioteki.

Projekt jest współfinansowany  przez Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich; Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie.

 

Załączniki:

zobacz plakat [114.66 KB]