Przejdź do

AktualnościKanał RSS

09 sierpnia 2016 20:36 | Aktualności

W punkcie konsultacyjnym na rynku zbierano uwagi i opinie dotyczące planowanej rewitalizacji Nowego Stawu

W niedzielę 8 sierpnia na Rynku Kościuszki w Nowym Stawie zorganizowaliśmy punkt konsultacyjny, w którym mieszkańcy mogli dowiedzieć się o tym, czym jest rewitalizacja, wyrazić swoją opinię i zgłosić uwagi do przygotowanego raportu zawierającego diagnozę obszarów zdegradowanych w naszym mieście. Jest to jedna z form konsultacji, jakie do 5 września są prowadzone w związku z tworzeniem Lokalnego Programu Rewitalizacji Nowego Stawu do roku 2020.

Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy odwiedzili nasz punkt konsultacyjny i zgłosili swoje uwagi.

Kolejną formą konsultacji będzie spacer po obszarach zdegradowanych społecznie, przestrzennie i gospodarczo w naszym mieście, który zaplanowano na czwartek 11 sierpnia - początek o godz. 18.00 pod budynkiem Urzędu Miejskiego.

18 sierpnia o godz. 17.00 w Ołówku ( Galeria Żuławska na Rynku Kościuszki) rozpocznie się debata poświęcona planowanej rewitalizacji.

Przypominamy również, że do 5 września można zgłaszać swoje propozycje oraz opinie w formie pisemnej za pośrednictwem przygotowanego formularza. dostępnego tutaj.

Zachęcamy mieszkańców do aktywnego udziału w konsultacjach i wspólnego tworzenia Lokalnego Programu Rewitalizacji Nowego Stawu.

 

POPT

Przeczytano: 567 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

konsultacje społeczne programu rewitalizacji Nowego Stawu