Przejdź do

Filmy (Temat: Nowy Staw)

WOŚP w Nowym Stawie

WOŚP w Nowym Stawie

W Nowym Stawie 8 stycznia odbył się XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacje, występy zespołów, fire show, światelko do nieba (z niespodzianką :) ). Tegoroczna edycja Orkiestry zebrała w Nowym Stawie ponad 15,5 tyś zł. Organizatorzy są bardzo wdzięczni za ofiarność wszystkim, którzy pomagali w prowadzeniu imprezy. Zobaczcie relację oraz rozmowę z organizatorką, Panią Ewą Kot.

Uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Stawie w Klasie ze snów

Uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Nowym Stawie w "Klasie ze snów"

Reporterzy TvMalbork w ubiegły piątek, 17 lutego, odwiedzili Szkołę Podstawową nr 2 w Nowym Stawie. Jedna z uczennic, dziesięcioletnia Wiktoria Kostrzewska bierze udział w 5 edycji konkursu „Klasa ze snów". Wiktoria wykonała swoją pracę techniką batiku. Na czym polega ta technika? Jak wygląda praca Wiktorii? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w materiale video. Ponadto zapraszamy do oddawania głosów na pracę Wiktorii. W przygotowanym przez nas materiale video możecie zobaczyć jak wygląda praca Wiktorii. Pracę należy odnaleźć pod adresem http://www.klasazesnow.pl/glosowanie/ .

Rockowe Powitanie Wiosny w Nowym Stawie

Rockowe Powitanie Wiosny w Nowym Stawie

W ubiegłą sobotę w Sali Zespołu Służb Ratowniczych w Nowym Stawie odbyła się impreza Rockowe Powitanie Wiosny, w której wzięły udział cztery młodzieżowe zespoły rockowe: Iron Day, Dead Easy,The Bitter End i Auctor. Na koncercie pojawiła się licznie młodzież z terenu powiatu malborskiego. Dyrektor Nowostawskiego Ośrodka Kultury Pan Krzysztof Osijewski ma nadzieje, że impreza wpisze się na stałe w coroczny kalendarz imprez NOK.

Nowy Staw: III Żuławski Festiwal Smaku Wielkanocnego

Nowy Staw: III Żuławski Festiwal Smaku Wielkanocnego

„Potrawy tradycją malowane" - taki tytuł nosił festiwal zorganizowany przez Burmistrza Nowego Stawu oraz Nowostawski Ośrodek Kultury. 29 marca w NOK można było skosztować potraw wielkanocnych, które wzięły udział w konkursie. Organizatorzy dla uczestników festiwalu niespodziankę w postaci... wystawionych królików, które dopełniły atmosfery świątecznej i przypomniały o tym, że już mamy wiosnę. Zapraszamy do obejrzenia relacji, przekonacie się Państwo, która potrawa wygrała konkurs...

Dzień Kobiet w Nowym Stawie - 8.03.2012 - Nowy Staw

Dzień Kobiet w Nowym Stawie - 8.03.2012 - Nowy Staw

Dnia 8 marca 2012r. w Nowostawskim Ośrodku Kultury odbyła się impreza z okazji Dnia Kobiet. Jak przebiegała? Czy sala była pełna? Zapraszamy do obejrzenia relacji.

Nowy Staw: Niedziela Palmowa w Nowym Stawie - 01.04.2012

Nowy Staw: Niedziela Palmowa w Nowym Stawie - 01.04.2012

Niedziela Palmowa w Nowym Stawie.Nowy Staw: Niedziela Palmowa w Nowym Stawie - 01.04.2012

RWE rozpoczyna budowę nowej farmy wiatrowej o mocy  39 megawatów w Nowym Stawie - prezentacja

RWE rozpoczyna budowę nowej farmy wiatrowej o mocy 39 megawatów w Nowym Stawie - prezentacja

RWE rozpoczyna budowę nowej farmy wiatrowej o mocy 39 megawatów

Nowy Staw: RWE rozpoczyna budowę nowej farmy wiatrowej - 10.05.2012

Nowy Staw: RWE rozpoczyna budowę nowej farmy wiatrowej - 10.05.2012

W Nowym Stawie na Żuławach Wiślanych powstanie kolejna, już czwarta, farma wiatrowa wybudowana przez RWE Renewables Polska. Na wartą ponad 60 milionów euro Inwestycję, składać się będzie 19 turbin wiatrowych, wyprodukowanych przez firmę Repower, o mocy 2,05 MW każda. Pierwsze urządzenia zostaną dostarczone na plac budowy we wrześniu, do tego czasu będą prowadzone prace przygotowawcze. Nowy park wiatrowy zostanie podłączony do sieci na terenie działania Energa Operator.

Dziesięciolecie zespołu Gejzer z Nowego Stawu

Dziesięciolecie zespołu "Gejzer" z Nowego Stawu

Imprezom plenerowym bardzo często towarzyszą występy zespołów tanecznych. Znany ze swojej dokładności i przygotowania zespół "Gejzer" z Nowego Stawu przygotowuje się do obchodów dziesięciolecia swojego istnienia. Zapraszamy do zapoznania się z historią zespołu oraz wypowiedziami osób ściśle związanych z grupą.

Wiadomości (Temat: Nowy Staw)

24 sierpnia 2017 13:11 | Aktualności

Chcesz wiedzieć o nadchodzących zagrożeniach? Zainstaluj aplikację RSO.

Jak skutecznie otrzymać ostrzeżenie przed zagrożeniami. Regionalny System Ostrzegania to usługa powiadamiania obywateli o lokalnych zagrożeniach. Komunikaty dotyczą różnego rodzaju lokalnych zagrożeń, jak np. klęski żywiołowe i sytuacje na drogach. Jak to działa Komunikat tworzy wojewódzkie...